Sessions te NY Knicks

Publikuar: 2017-07-30 11:47:37

New York Knicks, arriti marrëveshje një vjeçare me lojtarin Ramon Sessions.

Ky i fundit do të fitojë 2.3 milionë dollarë me Knicksin për stinorin 2017/18.

Basketbollisti 31 vjeçar stinorin e kaluar luajti në 50 ndeshje me Charlotte Hornetsin.

Ai ka një mesatare prej 6.2 pikëve, 2.6 asistimeve dhe 1.5 kërcimeve për ndeshje. 

Thënia e ditës

Në fund ne vetëm do të vajtojmë rastet e shfrytëzuara.
Autori i panjohur